Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Modlitwa do Najśw. Oblicza Ułożona przez św. Teresę od Dz. Jezus.

 

  Modlitwa do Najśw. Oblicza Ułożona przez św. Teresę od Dz. Jezus.

 

O Jezu, który w okrutnej męce Swojej Stałeś się wzgardą pospólstwa i mężem boleści”, uwielbiam Boskie Twoje Oblicze — niegdyś jaśniejące pięknością i słodyczą — które teraz stało się z powodu mnie jako twarz trądem okrytego". Ale pod tymi rysami zeszpeconymi poznaję nieskończoną miłość Twoją i pałam żądzą, kochania Cię i sprawienia tego, aby Cię wszyscy ludzie kochali! Łzy tak obficie z Twych oczu płynące, zdają się być drogocennymi perłami, które z miłością zbieram, aby ich ceną nieskończoną wykupić dusze biednych grzeszników.

O Jezu, którego czcigodne Oblicze porywa me serce, błagam Cię, wyryj w mej duszy Boskie Twe podobieństwo, aby mogła dostać się do oglądania Twego chwalebnego Oblicza w niebie. Amen.


(500 dni odp. S. P. 1931).
za: "Módlmy się! : książka do nabożeństwa" (I939r.)

 

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8599139
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.