Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Modlitwy do Najśw. Panny Maryi Szkaplerznej.

 

Modlitwy do Najświętszej Panny Maryi Szkaplerznej.

 

 

 

   Zobacz również w ulubionych modlitwach:
[Modlitwy do Matki Boskiej Szkaplerznej].

 

 

 

 

 

 

  Modlitwa do Najśw. Panny Maryi Szkaplerznej.
Którą odmawiać należy w dzień Jej święta.

O chwalebny początku wszystkich Świętych Joachimie i Anno i najmożniejsza, najświętsza Panno, Matko Boża, kwiecie Karmelu, jedyna nasza chwało i cała nasza ozdobo; oto z pokorą upadając u stóp Twoich dzięki Tobie nieskończone składani, żeś mnie przyjąć raczyła między Twoich Braci, i godnym uczyniła przywdziać świętą Twoją Suknię; żem przez to wcielony w liczbę Twoich szczęśliwych i wybranych synów; — rozciągnijże nade mną dobrotliwe Twoje łaski na pożytek i zbawienie duszy mojej. Wiem Maryo, żem tyle razy obraził grzechami moimi Syna Twojego i Ciebie najmiłościwsza Matko, i że byłem niewdzięcznym za dobrodziejstwo przyjęcia mnie między naśladowców Twojego św. Szkaplerza — że nie żyłem jak Twój wybrany. Błagam Cię za to pokornie o przebaczenie i skruszony żalem, za moją niewierność i niedbałość, przyrzekani Ci poprawę, oddalając się od wszelkiego przewinienia, a szczególniej od takiego, które Ci się najwięcej nie podoba. — Będę na przyszłość gorliwszym w Twej najsłodszej służbie i stałym w uczczeniu Ciebie, będę zawsze dalekim od niebezpieczeństw splamienia świętej czystości tak Tobie miłej, której miłość wlałaś w nas razem z Twoimi obietnicami i Twoim przykładem. Przebacz mi więc, błagam Cię o Matko miłosierdzia, i otrzymaj u Twego Boskiego Syna, a mego Zbawiciela, zupełne odpuszczenie winy mojej i spraw, żeby Twoja św. Suknia była mi prawdziwą rękojmią Twojej miłości, obroną w niebezpieczeństwie, puklerzem niepokonanym przeciw szatanom i bezpiecznym przewodnikiem do wiecznego zbawienia niech mi będzie miłościwą i dzielną opieką, abym Ci służył wiernie na ziemi, a potem chwalił i błogosławił w niebie w towarzystwie wszystkich tych, którzy nosili pobożnie św. Twoją Suknię, Amen,
Trzy Ojcze nasz — trzy Zdrowaś Marya i Chwała Ojcu.

za: Nowenna do Najświętszej Panny Maryi Szkaplerznej. (1867r.)

 

 

 

 

 

 

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8555234
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.