Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

VI Niedziela Wielkanocna - PRYMICJE w RODZINNEJ PARAFII.

Dzisiaj w kościele parafialnym pw. MB. Częstochowskiej w Garwolinie, o godz. 12:45, odprawiłem swoją pierwszą Mszę Świętą (Prymicyjną) i udzieliłem prymicyjnego błogosławieństwa. 

 

 

 

Obrazki prymicyjne nie będą dla was zaskoczeniem, znacie je z tej strony. Jeśli natomiast interesuje was dlaczego wybrałem akurat te, zapraszam na tę podstronę: Moje obrazki prymicyjne.

 

 

 

Kilka zdjęć z uroczystości: 

 

 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

   
 
   
 
   
 
   
 

   
 
   
 
   
 
   

 

 

   
 
   
 
   
 
   
 

   
 
   
 
   
 
   
 

   
 
   
 
   

 

Pozostałe Msze prymicyjne: [ 23.05.2006 - Jasna Góra - Częstochowa ]; [ 04.06.2006 - D.A. św. Jakub - Warszawa ]; [ 05.06.2006 - Kopia Górka - Krościenko n. Dunajcem ];  [ 8 .06.2006 - Kościół Seminaryjny - Warszawa ]; [ 11.06.2006 - Dobry Pasterz - Warszawa ]; [ 12.05.2006 - s. Wizytki  - Warszawa ];  [ 15.06.2006 - Ofiarowanie Pańskie - Warszawa ].

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.