Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa o łaskę poddania się we wszystkim świętej woli Bożej.

 

  Modlitwa o łaskę poddania się we wszystkim świętej woli Bożej.

Mój Panie, mój Boże i moje wszystko, aż nadto wiem, że Ty jedynie możesz mnie zadowolić w tym życiu i w przyszłym, pomimo tego nie chcę miłować Ciebie, ażeby sam sobie dogodzić, ale li tylko, ażeby Sercu Twemu Boskiemu się podobać. To musi być przez całe życie jedyną pociechą moją i uspokojeniem, ażeby nie mieć innego pragnienia, jak poddanie się świętej woli Twojej, chociażbym miał dlatego cierpieć wszelkie możliwe cierpienia i dolegliwości. Tyś jest Panem moim, a ja Twoim stworzeniem. Czegóż więcej mógłbym pragnąć w tym życiu, jak podobać się mojemu Panu, który był tak szczodrym w miłości Swojej dla mnie. Ty mój Jezusie, Niebo opuściłeś, ażeby spędzić życie w ubóstwie i umartwieniu, i to dla mnie. Wszystko porzucę, ażeby żyć tylko dla chwały i dla miłości świętej woli Twojej. Jedyne upodobanie moje szukam w podobaniu się Tobie. Kocham Ciebie, Zbawicielu mój. Kocham Ciebie całą osobą moją. Czyń ze mną, co chcesz, gotów jestem poddać się we wszystkim. O Boska Matko, opiekuj się mną, uczyń, ażebym do Ciebie był podobnym, nie w tej chwale, której zażywasz i na którą jedyna zasłużyłaś, ale spraw, ażebym jako Ty zawsze szukał świętej woli mego i Twego Boga. Amen.

za: O powołaniu zakonnem (1893r.)

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.