Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa codzienna (1869 r.)

 

Modlitwa codzienna (1869r.)

Wieczna, niepojęta Istoto! Ty co tam wysoko po nad obłoki i gwiazdy zamieszkujesz z Aniołami Twymi przybytek światłości, gdzie daremnie myśl nasza pragnie się unieść swym strudzonym skrzydłem! Ty co w niezmierzonej dobroci swojej, pozwalasz dziecięciu prochu, Ojcem się swoim nazywać. Boże Przedwieczny! niech święta, czysta modlitwa wznosi się ze wszystkich serc naszych na cześć i chwałę Twojego Imienia! Niech ziemia nasza, tak długo osłoniona chmura grzechu i cierpień, wyzwoli się z niej nareszcie i niechaj będzie szczęśliwa i wolna. Niechaj królestwo Twoje, miasto Pana nad Pany, ta nowa Jerozolima, przyjdzie do nas w obłokach jaśniejącej aureoli: wtedy słabe westchnienia i próżne słowa przestaną być tłumaczami naszych serc upojonych, a wola Twoja spełni się pomiędzy nami, jak się od wieków spełnia w Twoim niebie. Boże dobroci i miłosierdzia! daj duszom naszym przebywającym na tym padole próby i nędzy, wszystko czego potrzebują do pozyskania wiekuistego życia; wzmocnij wiarą i wytrwałość naszą, i utwierdzaj serca darami Ducha świętego. Przebacz nam Panie, jak braciom naszym odpuszczamy wszystko co przeciw nam zawinili; mierz według sił naszych ciężary i krzyże, które każesz nam dźwigać na słabych ramionach, i nie wódź nas na pokuszenia których byśmy pokonać nie zdołali. O Boże i Ojcze nasz! który świat cały i wszystkie stworzenia niezmierzoną ogarniasz miłością, strzeż nas i wybaw od wszelkiego złego, utwierdź w sercach wiarę, miłość i nadzieję w nieograniczonym miłosierdziu Twoim, a chwała Imienia Twego trwać bodzie przez wszystkie wieki wieków, Amen.

za: Panie wysłuchaj modlitwę moją (1869r.)

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.