Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

OJDE 2011 - Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji - 11-13.11.2011

Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji to doroczne spotkanie diakonii ewangelizacji Ruchu Światło-Życie.

 

 "W długi weekend listopadowy, już tradycyjnie w Częstochowie odbyła się Oaza Jedności Diakonii Ewangelizacji. Do domu św. Kaspra zjechała cała ewangelizacyjna Polska, od Szczecina, po Tarnów:) a także Odpowiedzialna za nowo powstałą Centralną Diakonię Ewangelizacji w Czechach.

Przez te trzy dni wspólnie modliliśmy się, tańczyliśmy, dzieliliśmy naszymi działaniami i czerpaliśmy, czerpaliśMY, CZERPALIŚMY! Pod skrzydłami głównego gościa OJDE, założyciela Akademii Liderów Nowoczesnej Ewangelizacji - Krzysztofa Najdowskiego odkrywaliśmy jak ciekawie i skutecznie docierać z wartościowym przesłaniem do naszych odbiorców. Program Krzysztofa obejmował 3 warsztaty. W piątek określaliśmy nasze unikalne PRZESŁANIE:)

Sobotni blok konferencyjno-warsztatowy poświęcony był rozwijaniu umiejętności efektywnego docierania z przekazem. Każdy z nas mógł poczuć się pewniej występując publicznie. Otrzymaliśmy też nowe narzędzia komunikowania, które zapewne już niedługo ujrzą światło dzienne na naszych Ewangelizacjach :) W niedzielę zadziwialiśmy się naszą ukrytą w jajku niespodziance kreatywnością, która może pobudzać ludzi, którzy zostali nam powierzeni. Czas z Krzysztofem był Oryginalny, Pobudzający, Twórczy - po prostu Świeży :)

W sobotę pojawiło się więcej gości, którzy przedstawili nam bardzo ciekawe, godne polecenia i zaangażowania inicjatywy. Zbliża się wielkie piłkarskie święto - ME w piłce nożnej. To super okazja do głoszenia Pana. Przekonywał nas o tym przedstawiciel Ruchu Nowego Życia promując najcenniejszygol.pl.

Wielką pomoc przy organizacji wszelkich inicjatyw ewangelizacyjnych podczas ME proponuje diecezja warszawsko-praska i zaprasza na swój przystanekeuro.pl

Czas OJDE to również czas czerpania z najważniejszych źródeł, eucharystycznych i modlitewnych! W sobotni wieczór zgromadziliśmy się na niezwykłej modlitwie, aby w duchu jedności wzywać Bożego imienia i zapraszać Go do wszystkich tych, do których nas posyła. Modliliśmy się również za siebie, aby Pan nas na nowo napełnił swoją ożywczą mocą. Ten święty czas był dla wielu z nas nową NADZIEJĄ, był OTRZEŹWIENIEM."

Ola

I jeszcze relacja z Tarnowa: http://www.archiwalna.oaza.pl/dokument.php?id=3566

 
a tu jestem :)

 

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.