Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2022

Tutaj znajdziecie zaproszenia na ciekawe Rekolekcje Wielkopostne organizowane w tym roku (2022) w sieci.

 

 

1.   "“Czemuś Mnie opuścił?”" - redakcja Franciszkanie.TV na Wielki Post 2022. Rozważania prowadzi o. Michał Nowak OFMConv. Odcinki oglądać można w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę Wielkiego Postu, począwszy od Środy Popielcowej, aż do Wielkiego Piątku.

 

2 Sąd nad Bogiem dokonuje się w nas właściwie codziennie. Skazujemy Boga na śmierć bardzo odważnie, ale nie mamy odwagi, by okazać miłosierdzie. A tak naprawdę to miłosierdzie wymaga od człowieka dużo więcej niż sprawiedliwość. Trzem osobom trzeba to miłosierdzie dziś okazać – sobie samemu, bliźniemu i właśnie teraz, w tej stacji, Panu Bogu.  Rekolekcje Wielkopostne 2022 "14 Przystanków" głosi o. Michał Legan OSPPE. Rekolekcje wielkopostne na portalu profeto.pl. Odcinki rekolekcji „14 Przystanków” będą ukazywały się od 10 marca w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu na portalu profeto.pl. Zainteresowani mogą zostawić swojego maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

 

 

 

3.    Rekolekcji dla Dzieci: "MURY I BRAMY POD PŁASZCZEM MAMY", przygotowane przez "Fundację Tota Tua" -> yt2 (youtube.com/c/Oddanie33/). Nagrania dostępne również przez "Miłujcie się TV" na yt (www.youtube.com/channel/UCwWTGCtWoZrmlHY1MW0pjVA/videos ). Na bogato :)

 

 

 4.    Rekolekcje dominikańskie "Zaczynając od moich ulic" - głosi o. Wojciech Prus OP. Czy można Jezusa zaprosić na wspólny spacer? Jak odnaleźć Go w naszej codzienności? Którędy pójść, by ostatecznie spotkać się z Nim w eucharystii? Kolejne odcinki serii w dniach 14-18 marca na YT.

 

 

 

 


 

Mało? Zawsze można wrócić do rekolekcji on-line z zeszłych lat. Kilka propozycji zebrałem w notce: "Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2020" oraz "Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2021" - niektóre odnośniki są jeszcze aktualne. Chcesz zaproponować jakieś rekolekcje - napisz mi maila. :)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.