Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

List do kapłana.

LIST DO KAPŁANA

 

Drogi Współpracowniku Chrystusa, Księże... 

Powiedziałeś Jezusowi "tak", a On trzyma cię za słowo. Słowo Boże stało się Jezusem, ubogim człowiekiem. Stąd też ta straszna pustka, której doświadczasz. Bóg nie może napełnić czegoś, co jest pełne - może napełnić tylko pustkę - głębokie ubóstwo; a twoje "tak" jest właśnie początkiem bycia czy też stawania się pustym. 

Nie chodzi o to, jak dużo "mamy" do dania, tylko, na ile jest w nas pusto, abyśmy mogli w pełni otrzymać w naszym życiu i byśmy pozwolili Mu żyć w nas. W tobie On dzisiaj pragnie przeżyć jeszcze raz swoje całkowite oddanie się Ojcu - pozwól Mu na to. Nie jest ważne, co ty czujesz - ważne jest, co On czuje w tobie. Odwróć oczy od siebie, i rozraduj się, że nie masz nic, że jesteś niczym i że nic nie potrafisz. Za każdym razem, gdy twoja nicość cię przeraża, radośnie uśmiechaj się do Jezusa. To ubóstwo jest Jego. I ty, i ja powinniśmy pozwolić Mu żyć w nas i przez nas w świecie. Przylgnij do Maryi, bo Ona również, zanim mogła stać się pełna łaski, pełna Jezusa - musiała przejść przez tę ciemność. "Jakże się to stanie...", jednak z chwilą, gdy powiedziała "tak", od razu musiała w pośpiechu iść, by dać Jezusa Janowi i jego rodzinie. 

Dawaj Jezusa wiernym nie poprzez słowa, lecz swoim przykładem, przez Twoje zakochanie w Jezusie, przez promieniowanie Jego świętością i rozsiewanie woni Jego miłości, gdziekolwiek pójdziesz. Po prostu, uczyń radość Jezusa swoją siłą - bądź szczęśliwy i pełen pokoju, przyjmij wszystko, co On ci daje, a wszystko, cokolwiek ci odbiera, oddawaj z radosnym uśmiechem. Należysz do Niego. 

Powiedz Mu: jestem Twój, i jeśli pokroisz mnie na kawałki, to każdy kawałek będzie w całości należał tylko do Ciebie. Niech Jezus będzie w tobie zarówno ofiarą jak i kapłanem. Rozpoczęłam odwiedzanie naszych domów w Indiach i mam oto wspaniały czas by być sam na sam z Jezusem w pociągu. 

Módl się za mnie tak, jak i ja modlę się za ciebie. 

 

Oddana w Jezusie M. Teresa MC 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.