Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa o miłości ku Jezusowi i Maryi. (1949r)

 

 

Modlitwa o miłości ku Jezusowi i Maryi. (1949r)

O Maryjo, rozumiem już, że jesteś stworzeniem najszlachetniejszym, najwznioślejszym, najczystszym, najpiękniejszym, najłaskawszym, najświętszym, słowem: z pośród wszystkich stworzeń najbardziej godnym miłości. Gdyby co wszyscy Cię znali, o Pani moja, i tak kochali, jak na to zasługujesz!... Pocieszam się jednak na myśl o tylu duszach szczęśliwych, które, czy to w niebie, czy też na ziemi, żyją rozmiłowane w Twojej dobroci i piękności. Przede wszystkim cieszą się z tego, że sam Bóg Ciebie jedną miłuje więcej, niż wszystkich ludzi i aniołów razem wziętych. O Królowo moja, miłości najgodniejsza, ja nędzny grzesznik też Cię kocham, ale, niestety, zbyt mało. Ja chcę mieć względem Ciebie miłość i większą i czulszą. Tę miłość musisz mi wyjednać, boć przecież miłować Ciebie jest wielkim znakiem wybrania i łaską, której Bóg użycza tym tylko, których chce zbawić.
Widzę też, Matko moja, jak bardzo jestem zobowiązany względem Twojego Syna. Wszak On zasługuje na miłość nieskończoną. I Ty niczego nie pragniesz, jeno, by On był umiłowany. Oto więc łaska, o którą Cię najgoręcej proszę: wyjednaj mi wielką miłość ku Panu Jezusowi. Ty u Boga osiągniesz, co tylko zechcesz: wyproś mi więc łaskę takiego zjednoczenia z Wolą Bożą, bym się z tą Wolą Najświętszą już więcej nigdy nie rozstał. Nie zabiegam u Ciebie o dobra ziemskie, ani o zaszczyty, ani o bogactwa. Proszę Cię o to, czego i Twoje serce najbardziej dla mnie pragnie: chcę kochać Boga mojego. Czyż to możliwe, byś mnie nie wsparła w pragnieniu, które tak Ci się podoba? — Nie! Ty mnie już wspierasz, Ty się już za mną modlisz. O módl się, módl, i nigdy nie przestawaj się modlić, dopóki nie ujrzysz mnie w niebie, gdzie będę wolny od wszystkiego niebezpieczeństwa utraty Boga mojego i pewnym, że tego Boga Najlepszego i Ciebie, o Matko najukochańsza, będę miłował na wieki.

za: Tydzień sługi Maryi (1949r.)

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.