Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! O jak to piękne, pełne pociechy i błogosławieństwa pozdrowienie. Po tych krótkich słowach poznajemy zaraz, czym jesteśmy tak względem Boga, jak i względem siebie. Poznajemy, że przez Jezusa Chrystusa staliśmy się dziećmi Bożymi a bracią pomiędzy sobą, a przez to kochając Boga i siebie wzajemnie kochać się powinniśmy. To pozdrowienie każdy z nas dobrze rozumie i na nie odpowiadać umie; tem to pozdrowieniem pozdrawiają się miliony ludzi po całym świecie — starzy i młodzi, uczeni i prostacy, bogaci i ubodzy wszyscy ci, którzy wierzą w Jezusa Chrystusa i Jego kochają. I dla tego z głębi serca naszego słowem i myślą powtarzajmy często te słowa: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Zbawiciel nasz najdroższy! który przez śmierć krzyżową od wiecznej wykupił nas śmierci. Niech będzie pochwalony i błogosławiony od wszystkich, za wszystko zawsze i wszędzie. Niech będzie pochwalony za życie i śmierć, za łzy i za wesele, za dostatek i za ubóstwo. Niech będzie pochwalony za ten Kościół święty, do którego niegodnych nas w miłosierdziu swem powołać raczył i za te święte Sakramentu, które poświęcają dusze nasze. Niech będzie pochwalony! zawołajże ojcze i matko, za dobre dziatki. Jednym słowem wszyscy mamy przyczynę i obowiązek, te słowa często z wdzięcznością powtarzać.

za: Głos chrześcian do Boga (1896r.)

 

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.