Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Modlitwa o dar modlitwy serdecznej.

 

  Modlitwa o dar modlitwy serdecznej.

Boże mój! idę do Ciebie, jak dziecko do Ojca, aby Ci złożyć hołd czci i miłości mojej; staję przed Tobą, jak uboga przed potężnym Panem, aby wyżebrać od Ciebie wszystko, czego dusza moja i serce moje potrzebuje na świecie, ale bez łaski Twojej, ja nawet błagać Cię za sobą nie potrafię, bo myśl moja co chwila odbiega od Ciebie i błąka się wśród stworzeń i rzeczy przykuwających do ziemi. O Panie Jezu mój! wiele próśb chciałabym posłać do Tronu Twojej dobroci, ale najpierwszą jest prośba o ten święty dar dobrej modlitwy, co leci prosto w niebiosa, do serca Twego przemawia i cuda miłosierdzia Twojego wywołać jest zdolna. Udziel mi tego daru, Panie! pochwyć i przykuj do krzyża Twego wszystkie myśli i uczucia moje, gdy mam do Ciebie przemawiać; zamknij oko i ucho moje na wszystko, co mię otacza, abym jasno widziała i słyszała Ciebie, O Zbawicielu, mówiącego mi słodko; "Córko moja, co chcesz, abym ci uczynił"; usposób serce moje, aby Ci odpowiedziało, jak Ojcu i w tej rozmowie z Tobą czerpało siłę do spełnienia obowiązków; rade w wątpliwościach, gotowość pełnienia woli Bożej i mądrość szukania Ciebie we wszystkim. Udziel mi, Panie, tego ducha pobożności, co cichą modlitwę czyni dźwignią upadających, puklerzem walczących, balsamem serc zranionych, pociechą osamotnionych i smutnych, obroną przed wszystkim, co może złamać hart duszy. Niech w takiej modlitwie cała dusza moja wzlatuje ku Tobie; niech Cię prosi tak, jak Chrystus prosić Cię kazał; niech prosi o to, co z wolą Twoją się zgadza; niech będzie pokorną, wytrwałą i ufającą, abyś mi, Panie, kołaczącej otworzyć zechciał i dał to, co dla siebie i moich otrzymać od Ciebie zapragnę, przez zasługi Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen.

za: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus (1893r.)

 

 

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.