Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa o uchronienie się grzechu.

 

 

Modlitwa o uchronienie się grzechu.

Wiara i rozum nauczają mię, że ten, kto się zuchwale woli Twojej, o Boże nasz sprzeciwia, najbardziej Ci się nie podoba. Czuję to, o Boże miłosierny! czuję to w głębi duszy mojej, że byłem z liczby tych zuchwałych, którzy śmieli grzechem Cię obrazić. Ale Panie, widzisz żal mój. Błagam Cię, pośpiesz się ku ratunkowi mojemu, ażebym Ciebie, najwyższe dobro, więcej ani myślą, ani słowy, ani uczynkami nie obraził. Ześlij mi Ducha Twego Świętego, który niech mię prowadzi po drodze przykazań Twoich, i naucza mię czynić zawsze wolę Twoją. Sprawuj to we mnie, abym Ciebie jednego zawsze pragnął. Ciebie szukał i znalazłszy Ciebie, statecznie miłował.

Poskramiaj we mnie nieczyste żądze, a zapal ogień miłości Twojej. Uśmierzaj we mnie gwałtowne i zbyteczne starania o dobra ziemskie, i nie dopuszaj, abym rzeczy doczesne więcej cenił, niż nieśmiertelną duszę moją. Oddal ode mnie pychę serca i udziel mi łaskawie ducha prawdziwej pokory. Wyrzuć ze mnie jad popędliwości i gniewu, i uzbrój mnie tarczą cierpliwości i łagodności. Daj mi, najsłodszy Ojcze, wiarę mocną, roztropną nadzieję i miłość doskonałą. Odwróć ode mnie próżność myśli, niestałość woli, wszelką chęć znieważania i krzywdzenia bliźnich, wszelką zemstę zbrodni i zawiści, chciwości i łakomstwa, obżarstwa i opilstwa. Proszę Cię, o najdobrotliwszy Boże! przez jednorodzonego Syna Twego, wspomóż mię Twą łaską, iżbym zawsze był sposobnym i ochoczym do uczynków miłosiernych, iżbym wspomagał nieszczęśliwych, pocieszał strapionych, przebaczał nieprzyjaciołom. Amen.

za: Głos wygnańca  (1916r.)

 

 

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.