Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa przed pracą.

 

Modlitwa przed pracą.

Boże, któryś ten świat stworzył mocą swoją go utrzymujesz; który uczynił człowieka na obraz i podobieństwo Twoje i wlałeś w jego duszę chęć i zdolność działania i tworzenia; któryś osadził pierwszego człowieka na ziemi i kazałeś mu czynić ją sobie poddaną...
Boże, który rękami ludzkimi zmieniasz oblicze tej ziemi i czynisz człowieka współwykonawcą odwiecznych zamierzeń Twoich — racz błogosławić wszystkim, którzy w tej chwili gdziekolwiek na ziemi pracują i trudzą się. Racz też błogosławić i mnie, jednemu z nieprzeliczonej rzeszy robotników Twoich.
Daj mi łaskę miłowania pracy, sumiennego jej wykonywania i radowania się nią w Tobie i ze względu na tych nieznanych mi ludzi, z których pracy codziennie korzystam, a przez swą pracę — choć w części odwdzięczyć się im mogę.
Dopomóż mi, Boże, by praca moja, nie tylko dostarczała mi środków do utrzymania się przy życiu, ale żeby mnie z win oczyszczała, do Ciebie zbliżała i stawała się radosnym hymnem na cześć Twoją, o Boże, Stwórco mój.
Panie Jezu Chryste, Synu Boży, któryś przez całą młodość Swoją pracował ciężko jako zwykły robotnik, a potem szedłeś przez świat, dobrze ludziom czyniąc, Zbawicielu mój, któryś rzekł: « Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy pracujecie i obciążeni jesteście, a ja was ochłodzę », natchnij mnie duchem Twoim, abym umiał od pracy swej często podnosić wzrok ku Bogu i za Twoim przykładem wyznawać z szczerą radością: « Ojciec mój niebieski aż dotąd działa i ja działam » . Święty Józefie, wzorze ciężko pracujących, módl się za mną i za wszystkimi pracującymi.

za: Mały zbiorek modlitw.  (1938r.)

 

 

 


 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.