Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Wyznanie Miłości do Boga.

 

  Wyznanie Miłości do Boga.

Miłuję Cię, o mój Boże, z całego serca mego, z całej duszy mej, ze wszystkich sił i myśli moich i nade wszystko, boś Ty najwyższe dobro, nieskończenie doskonały i wszelkiej miłości godny, i dla tego Cię też miłuję, ponieważ mi i każdemu stworzeniu niewymowną miłość pokazujesz. Z całego serca pragnę, Ciebie tak miłować, jako Cię Twoi najwierniejsi słudzy miłują i miłowali. Z ich miłością połączam moją miłość niedoskonałą, rozkrzewiaj ją we mnie O najdobrotliwszy Panie. Ponieważ Cię tedy Panie i Boże mój szczerze i serdecznie miłować pragnę, i do tego prawdziwie się dokładam, przetoż mi żal z całego serca, żem Ciebie moje najwyższe dobro, którem nade wszystko miłować powinien, Ciebie Stwórcę mego, Zbawiciela i Poświęciciela obraził. Serdecznie tego żałuję, żem zgrzeszył, żem Ciebie, wszechmogącego Pana mego, najlepszego Ojca mego. myślami, mową, uczynkiem i opuszczeniem wiele dobrego tak bardzo i częstokroć obraził. Przetoż stanowię szczere i prawdziwe przedsięwzięcie: wszystkich grzechów i wszystkich złych sposobności do nich starannie się chronić, za popełnione nieprawości ustawicznie żałować, a nigdy więcej przeciw woli Twojej najświętszej nie czynić. Przyjmij mnie znowu za syna i wspieraj łaskawie we wypełnianiu tego przedsięwzięcia mego. O to Cię proszę przez nieskończone zasługi Jezusa Chrystusa Syna Twego, Pana i Zbawiciela naszego Amen.

za: Laudate pueri Dominum - Chwalcie dzieci Pana (1903r.)

 

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.