Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Przyjdź królestwo Twoje (1897r.)

 

  Przyjdź królestwo Twoje.

Przyjdź królestwo Twoje, o Panie! przyjdź królestwo wiary i sprawiedliwości, pokoju i miłosierdzia, przyjdź królestwo Boże na ziemi, a zawstydź oblicze ducha ciemności, niechaj przed Tobą pierzchają nieprzyjaciele Twoi!

Przyjdź królestwo Twoje w Kościele... Rozszerz o Panie Jezu panowanie tej Oblubienicy Twojej, niechaj jako jasna pochodnia prawdy przyświeca Twoją nauką po całym okręgu ziemi a niechaj wszyscy w niej szukają i znajdują zbawienie!

Przyjdź królestwo Twoje w państwach chrześcijańskich, niechaj w nich panuje pokój, zgoda, jedność... Daj mądrość panującym a uległość rządzonym... wytępiaj wszelkie rozdwojenia, nienawiści, zgorszenia, powstrzymaj rękę bezbożności. zdruzgocz potężną prawicą Twoją, stowarzyszenia niszczące i kacerskie, a obróć w niwecz ich niegodziwe zamiary. Skrusz ducha pychy i zmysłowości, a owszem, podaj rękę błądzącym, nawróć grzeszników, poratuj dusze dobrej woli Ciebie szukające, a osobliwie poratuj będące w ciężkich pokuszeniach.

O Boże dobry, broń nas od zarazy, nieurodzajów. wojen i klęsk wszelkich, a prowadź nas, dzieci Twoje, wśród trudów i pokus życia tego, jakoś przez pustynię lud Twój wybrany przeprowadził!

Przyjdź królestwo Twoje, o Panie, w rodzinach i zgromadzeniach chrześcijańskich, niechaj każdy z ich członków wiernie swój obowiązek wypełnia, n miłość bratnia niechaj ich między sobą tak kojarzy, aby każdy w nich poznać mógł członka wielkiej rodziny Chrystusowej, na wzór pierwszych chrześcijan, o których to niegdyś poganie mówili: "patrzcie, jako się wzajemnie miłują!"

Przyjdź królestwo Twoje, o Panie, i w grzesznym sercu moim — zapanuj w niem wszechwładnie, wyniszczając w nim wszystko, cokolwiek się Tobie nie podoba. Bądź moją zasadą, moją siłą i najpierwszą miłością, niechaj wszystkie moje myśli i czyny ku Tobie zmierzają, a nie dopuść, abym się kiedy grzechem od Ciebie oddalił.

Bądź zawsze przy mnie, o dobry Panie, Wspomagaj swoją łaską i dopomóż, abym w swym życiu jak najdoskonalej zrozumiał i wypełnił Twoje zamiary względem mojej duszy, a cierpieniem i trudami życia tego, mógł się przyczynić do rozszerzenia królestwa Twojego na ziemi, a chwały Twojej w niebie. Amen.

za: Droga odrodzenia na duchu (1897r.)

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.