Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Modlitwa do św. Katarzyny ze Sieny

 

Modlitwa do św. Katarzyny ze Sieny

Ogniem miłości Boskiej pałająca Święta Dziewico Katarzyno! wielkiego Patryarchy Dominika prawdziwa uczennico! cnot wszelkich mistrzyni! do Ciebie się uciekam, jako do przemożnej naszej przed Bogiem, abyś nam łaskę zjednała życia bogobojnego i pobożnego. Znam doskonale, jak, życie moje różne jest od Twojego, Świątobliwość Twoja, pełna świętej niewinności sumienia, czystości duszy i ciała oraz miłości serca ku Bogu zjednała Ci niezliczone względy u Jezusa Oblubieńca Twego. Poświęciłaś się jemu zupełnie przez srogie umartwienie, posty i dobre uczynki. Podeptałaś świat z jego próżnością i rozkoszami. Wyrzekłaś się własnej woli przez święte posłuszeństwo, a w pokorze cichości, miłości ku bliźniemu i we wszystkich cnotach siebie doskonaląc, zasłużyłaś czynić za życia rozmaite cuda. Tyle się podobałaś Wszechmocnemu Zbawcy, że Ciebie widomie zaślubił sobie, cierniową koroną uwieńczył i męki swojej uczestniczką uczynił. — Przez te wielkie dary Boskie w duszy Twej złożone, przez Twoje i zasługi wielkie, zjednaj nam u Boga czystość duszy i ciała, pokorę w pomyślnościach, cierpliwość w przeciwnościach, wiarę, nadzieję i miłość ku Bogu, posłuszeństwo, ubóstwo, męstwo i stałość w dobrem, abyśmy uwielbiając Cię i naśladując cnoty Twoje na ziemi, stali się godnymi uczestnictwa chwały Twojej w Niebie, i wspólnie z Tobą widzenia twarzy Oblubieńca Twego, któremu niech przez Ciebie od wszystkich ludzi żyjących i mnie grzesznika będzie cześć i chwała oddawana na wieki,, Amen.

za: Serdeczne modły czyli Nabożeństwo dla prawowiernych katolików (1874r.)

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.