Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Westchnienia Św Benedykta Labre.

 

  Westchnienia Św Benedykta Labre.

1. Ojcze Przedwieczny Miłosierdzia! przez Krew Jezusa Miłosierdzia! Naznacz nas Krwią Baranka niepokalanego, jakoś naznaczył domy ludu Izraelskiego, od śmierci go chroniąc. O Maryo, Matko miłosierdzia, módl się za nami, uśmierz gniew Boży na nas rozsrożony i wy jodnaj nam łaskę, o którą błagamy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

2. Ojcze Przedwieczny Miłosierdzia! Wybaw nas od powodzi grzechów, jakoś wybawił Noego od powszechnego potopu. Ty zaś o Maryo! Arko przymierza, módl się za nami, uśmierz gniew Boży i uproś nam łaskę o której błagamy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

3. Ojcze Przedwieczny Miłosierdzia! przez Krew Jezusa Miłosierdzia! wybaw nas od plag; na jakieśmy zasłużyli, jakoś wybawił Lota od Sodomskieh płomieni. Ty zaś O Maryo, Arko przymierza, Orędowniczko nasza, módl się za nami, uśmierz gniew Boży i wyjednaj nam łaskę, o którą prosimy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

4. Ojcze Przedwieczny Miłosierdzia! przez Krew Jezusa Miłosierdzia! Pociesz nas w utrapieniach i potrzebach obecnych, jakoś pocieszył Hioba, Annę i Tobiasza. gdy w smutku wołali do Ciebie. Ty zaś o Maryo! Pocieszycielko strapionych módl się za nami, uśmierz gniew Boży i wyjednaj nam łaskę, o którą błagamy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

5. Ojcze Przedwieczny Miłosierdzia! Który nie chcesz śmierci grzesznika, lecz żeby się nawrócił i żył, użycz przez miłosierdzie swoje, użycz nam czasu do czynienia pokuty, abyśmy się całkiem odmieniwszy, zadość czynili za grzechy, które są źródłem wszystkich naszych utrapień, żyli w wierze, nadziei, miłości, pokoju z Panem naszym Jezusem Chrystusem. Ty Zaś o Maryo! Ucieczko grzeszników, módl się za nami, uśmierz gniew Boży i wyjednaj nam łaskę, o którą błagamy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

O Krwi Przenajdroższa Jezusa! Miłości nasza! wołaj za nami do Niebieskiego Ojca, błagaj miłosierdzia, łaski, przebaczenia i pokoju dla nas i dla wszystkich ludzi.

Chwała Ojcu i Synowi i t, d.

O Maryo, Matko i nadziejo nasza módl się za nami, za wszystkimi ludźmi i wyjednaj nam łaskę o którą błagamy.

Chwała Ojcu i Synowi i t. d.

Maryo Niepokalana, Matko Boża, błagaj Syna twego za nami, za wszystkimi ludźmi.

Jezu, Maryo Miłosierdziu! Św Michale Archaniele, św. Józefie, św. Piotrze i św. Pawle, którzyście Opiekunami Kościoła Świętego i, wy wszyscy Aniołowie, Święci, i Święte z Nieba, módlcie się za nami, błagajcie o łaskę, o Miłosierdzie dla nas i wszystkich ludzi! Amen

za: Modlitwy i litanie do św. Rocha i św. Rozalii patronów od morowej zarazy : modlitwy na czas wojenny o pokój i śmierć szczęśliwą (1915r)

 

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.