Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Akt poświęcenia się Świętej Annie.

 

 

  Akt poświęcenia się Świętej Annie.

O Najświętsza Matko Dziewicy Maryi,Chwalebna święta Anno, ja nędzny (na) grzesznik(a), ufny (na), w Twoją dobroć, obieram sobie dzisiaj Ciebie jako moją nadzwyczajną Orędowniczkę. Poświęcam i ofiaruję całego siebie i wszystkie moje potrzeby Twej opiece i matczynej troskliwości. Chcę Tobie służyć i czcić Cię przez moje całe życie dla miłości Twej Najświętszej Córki; chcę czynić wszystko, co w mej mocy, by nabożeństwo do Ciebie jak najbardziej rozpowszechnić. O moja najlepsza Matko i Orędowniczko, pozwól mi być Twoim (ją) sługą i racz przyjąć mnie za swoje dziecko. O, Królowo, pełna chwały, błagam Cię na boleści mego najukochańszego Jezusa, Syna Maryi, Twej Najśw. Córki, bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach: cielesnych i duchownych. Czcigodna Matko, błagam Cię, racz uprosić dla mnie łaskę, bym wiódł (a) życie we wszystkim zupełnie zgodne z wolą Bożą. Składam moją duszę w Twoje i Twej miłej Córki ręce. Powierzam ją Tobie, przede wszystkiem w chwili, gdy będzie miała opuszczać ciało, aby stojącą pod Twoją opieką, Sędzia Najwyższy uznał godną, by razem z Nim i z Tobą radowała się w niebie. Amen.

Modlitwa dla uproszenia sobie szczególnej łaski.

Chwalebna św. Anno, napełniona litością dla tych, którzy Cię wzywają, i cała przejęta miłością dla wszystkich cierpiących, oto ja, przygnieciony ciężarem kłopotów moich, rzucam się do stóp Twoich błagając, abyś raczyła przyjąć pod Twoją szczególną opiekę sprawę moją, którą Ci teraz polecam. Racz ją przedstawić Twej Córce, Najświętszej Marji Pannie, zanieś ją także przed tron Jezusa, abym mógł otrzymać pożądany skutek. Nie przestawaj się modlić za mną, aż będzie przyjęta i wysłuchana prośba moja. Przede wszystkim, uproś mi łaskę oglądania kiedyś Boga twarzą w twarz, abym z Tobą, z Najśw. Marją Panną i Wszystkimi Świętymi chwalił i błogosławił Boga przez całą wieczność. Amen.

za: Nowenna do świętej Anny Matki Najświętszej Maryi Panny (1929r.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.