Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Fałszywe różańce i takie tam.

Szczęść Boże. Co Ksiądz o tym myśli? "https://www.youtube.com/watch?v=l6lG_RvHgS8 " Może warto przestrzegać? Ja już takie różańce widziałam w jednej popularnej wśród młodzieży sieci sklepów, a zdaje się, że także na straganach z pamiątkami...

 

Szczerze, to jedna wielka bzdura. Nie są to "fałszywe różance" taki wzór - doszukiwanie się new age i kultu szatana jest zupełnie nie na miejscu. Taka teoria spiskowa - szukanie zła tam gdzie go nie ma. Mam kilka takich różańców - jeden z Rzymu sprzed co najmniej 25 lat - wiec nie jest to nowy wzór. Zresztą takie różańce dostali uczestnicy Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie w swoich pakietach, a wtedy autorzy tego filmiku musieli by powiedzieć, że papież świadomie czy nie świadomie propaguje new age. Ich zaletą jest to, że są tanie i można je rozdawać i łatwo produkować. Ja mam taki czarny, który dostałem od wujka w latach 80-tych. Przywiózł go wtedy z Rzymu. Ja używam takiego fluorescencyjnego bo wieczorem widać paciorki - ale szczerze do estetyki im daleko. Ja jestem zwolennikiem drewnianych, ale znowu się ktoś przyczepi np. że nie ma pasyjki na krzyżyku tylko sam krzyżyk (ostatnio to musiałem tłumaczyć mojej babci). Jeśli ktoś ma różaniec i się na nim modli, to żadna krzywda mu się nie stanie. Gorzej jak ma i się nie modli - ale wtedy różaniec też nie jest temu winny.

Jeśli więc ktoś jest na tyle głupi lub zaślepiony i chce za filmikiem wyrzucać różańce do kosza, to niech przyśle je do mnie. Przyjmę każdą ilość.

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8555242
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.