Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Pan Bóg jest przy mnie od początku-od mojego pierwszego dnia życia.

Pan Bóg jest przy mnie od początku-od mojego pierwszego dnia życia. Ale Jego obecność nie zawsze dostrzegałam. Najtrudniej było mi Go dostrzec we mnie samej i widzieć siebie jako kogoś, kogo Pan Bóg kocha. Wiele lat myślałam, że moje narodziny to pomyłka, przypadek lub zdarzenie, które po prostu się zadziało, ale nie ma większego znaczenia. To przykre doświadczenie wzmacniał jeszcze mój ziemski tata. Przez wiele lat żyłam w przekonaniu, że nic nie jestem warta a moje serce to jedna wielka pustka , dno i ciemność. W 1997 r. trafiłam do wspólnoty Ruchu Światło-Życie i krok po kroku, dzień po dniu, rok po roku, Pan Bóg przekonywał mnie, że JEST, BYŁ i BĘDZIE a do tego, że jest mi przychylny, chce dla mnie dobrze i nie brzydzi się mną, ale kocha mnie. Powiedział do mnie: Jesteś Moim dziełem, stworzona w Chrystusie, dla dobrych czynów, które z góry przygotowałem, abyś je pełniła (por. Ef 2, 10) Życie doświadcza mnie nie mniej niż przed spotkaniem Boga, ale coraz łatwiej uwierzyć, że nad wszystkimi wydarzeniami czuwa Bóg i jest w nich sens, który On zna i chce mi przekazać. Uczy mnie też, że miłość to konkretne postawy wobec mojego męża, rodziców, otoczenia-że to przebaczanie, oddanie swoich sił, wyzbywanie się egoizmu… Jego Duch pomaga mi żyć w ten sposób.

Justynka

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.