Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Kurs Nowe Życie (23-25 X 2015) - świadectwa

W dniach 23-25 października na Wzgórzu Miłosierdzia odbył kurs Nowe Życie. Przyjechało 56 osób. Atmosfera od początku była bardzo radosna, uczestnicy mimo trudnych warunków związanych z budową bardzo aktywnie i z otwartym sercem brali udział w dynamikach i nauczaniach. Z biegiem czasu widać było przemianę, jaką Bóg zapoczątkował w tych, których sam na ten kurs zaprosił. Poczytajcie sami, czym uczestnicy zechcieli się podzielić po przeżyciu kursu. Oto kilka świadectw:

 

„Zobaczyłem jak wiele jest dróg prowadzących do poznania Boga, otrzymałem też światło Ducha Świętego i wskazówki jak korzystać z Jego Darów. Dostałem też radość i otwarcie serca na Bożą moc oraz jak ją przenosić na dalsze życie. Adam, 78 lat”

„Ten kurs to radość i niepowtarzalne przeżycie. Dużo wspólnej modlitwy, dużo śpiewu i spotkanie z Bogiem. Roman, 57 lat”

„ Zajrzałem w głąb siebie, w miejsca, których dawno nie weryfikowałem. Otrzymałem niesamowity pokój ducha. Józef, 40 lat”

„Otrzymałam nowe życie oraz wielką radość życia. Odeszło ode mnie przygnębienie, smutek, trudność w przebaczeniu, poczułam niesamowitą ulgę, kiedy przebaczyłam. Maria, lat 47”

„ Na tym kursie otrzymałam wiarę w to, że Bóg mnie kocha, że Jezus jest moim Opiekunem i czuwa nade mną. Kurs Nowe Życie umocnił moją wiarę. Teresa, lat 77”

„ Na kursie Nowe Życie otrzymałem pokój w sercu, że mogę wrócić do moich spraw i ze spokojem i mocą stawić czoła codziennym wyzwaniom. Marek, 37 lat”

„Pan upewnił mnie, że nie muszę już wątpić w Jego obecność. Wiem, że Jezus żyje w moim sercu, a Bóg mnie kocha bezwarunkowo i na zawsze! Z wzajemnością! Aneta, 35 lat”

„ Na kursie otrzymałem poczucie, że nie jestem sam, że zawsze mogę liczyć na Boga, który mnie kocha i prowadzi przez życie. Otworzyłem się też na dary Ducha Świętego i chcę, by On na mnie wpływał. Janusz, 62 lata”

„ Doświadczyłam żywego i prawdziwego Boga i radości z tego, że Jezus jest moim Panem i Królem i że mogłam Go przyjąć do serca, aby tam zajął swoje miejsce. Danuta”

„Otrzymałam radość przeżywania tego kursu razem z moim mężem. Za to szczególnie jestem wdzięczna Dobremu Bogu. To przeżycie bliskości Boga razem z moim Grzesiem pozwoli nam o tym rozmawiać. To już nie będzie tak, jak dotychczas, że ja mu opowiadam o moich doświadczeniach. To przeżyliśmy razem i czuję, że nasze życie rodzinne się zmieni. Najważniejszym doświadczeniem z tego kursu jest dla mnie wielka radość spotkania Boga we wspólnocie! Magdalena, 47 lat”

„Na tym kursie otrzymałem przede wszystkim nowe życie, nowe spojrzenie na to, co mnie otacza, a głównie na Boga i Jego miłość. Doznałem wielkiego i odczuwalnego zrozumienia wielkości Chwały Jezusa, poznania bólu grzechu i radości zwycięstwa nad nim. Doświadczyłem też radości i ogromnej mocy, jaką niesie i daje wspólnota. Adam, 36 lat”

„Otrzymałam nowe życie, nowe siły do rozpoczęcia wszystkiego od nowa i odwagę do wprowadzenia dużych zmian w życiu. Doświadczyłam, że Bóg mnie kocha i zawsze mnie znajdzie, troszczy się o mnie i posyła ludzi, którzy pomagają mi znaleźć drogę do Niego i nią podążać. Agnieszka, 47 lat”

 

 

Galilea.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8599322
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.