Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Oaza była dla mnie przede wszystkim niesamowitym doświadczeniem wspólnoty.

Na rekolekcje ONŻ 1 stopnia trafiłam najwyraźniej nieprzypadkowo. Bardzo nie chciałam jechać ponieważ po doświadczeniach we wspólnocie oazowej, nie byłam dobrze nastawiona na ten wyjazd. Bóg zadziałał we mnie w tym czasie w wielu konkretnych sytuacjach i przez konkretnych ludzi.

Oaza była dla mnie przede wszystkim niesamowitym doświadczeniem wspólnoty. Bezinteresowna pomoc i życzliwy uśmiech z jakim spotkałam się na rekolekcjach były ogromnym wyrazem miłości Boga i pokazały mi, że dzięki pomocy komuś mogę być w pełni szczęśliwym i wolnym człowiekiem. Wyraźnie widzę jak moje życie odmieniły te rekolekcje. Dzięki szkołom modlitwy, bardziej świadomie uczestniczę w Mszy Świętej. Podpisanie KWC uczyniło mnie wolnym człowiekiem (wcześniej zmagałam się 4 lata z pewnym nałogiem). Poznałam wspaniałych ludzi i przeżyłam wiele wzruszających chwil. Jedną z nich było przyjęcie Jezusa jako Pana i Zbawiciela. Bardzo bałam się podjąć tą decyzje i długo się wahałam ale zaufałam i nie żałuję, bo widzę, że moje życie nabrało nowej jakości. To tak jakby ktoś umył okna w pokoju. Moja rzeczywistość została taka sama ale Bóg przemienił moje patrzenie na nią. Zrozumiałam, że Bóg nie zmieni sytuacji naszego życia jakoś diametralnie ale sprawi, że inaczej na nią spojrzymy.

Myślę, że te rekolekcje są dobre dla wszystkich młodych pogubionych czy niepewnych swojej wiary bo to właśnie na nich Bóg objawił swoją ogromną miłość wobec mnie i umocnił wiarę. Za to wszystko Chwała Panu!

-Weronika (2014)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:

www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.